Zmiany, zmiany, zmiany

Jakiś czas temu zapowiedziałem nadchodzącą zmianę nazwy i oto nastał moment, w którym mogę oficjalnie obwieścić ,,Stało się".
Literackie Dysonanse przekształciły się w Literuwkę, gdyż uznałem, że stara nazwa jest nieco sztywna i przydługa jak na blog mający być miejscem luźnego wypisywania się o książkach i wszystkim co z nimi związane. Mam nadzieję, że ta kosmetyczna zmiana przypadnie wam do gustu.

Blog zyskał także nową stronę na Facebooku - Literuwka
Niedawno zaopatrzył się również w bookstagrama - Bookstagram


Koniec ogłoszeń, gorąco pozdrawiam. 

2 komentarze:

 1. Ano właśnie zaglądnęłam tak tu dzisiaj, bo już dawno nic nie publikowałeś, a tu się okazuje, że adres witryny zmieniony. Blogger oczywiście nie przekierowuje linka i nie powiadamia o nowych postach, więc nic nie wiedziałam o nowej recenzji. Dlatego ja, mimo że nazwę adres chciałabym zmienić, to nie robię tego, bo nie chcę już robić zamieszania z powiadomieniami o postach :P
  Nowa nazwa jest świetna, taka... charakterystyczna! Ale ta stara, też była ciekawa, bardziej poetycka bym powiedziała ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt, trochę mnie nie było, a to wszystko wina książkowstrętu, huh. Nazwę chciałem zmienić już od Krakowskich Targów Książki, a właśnie najlepiej zrobić to jak najszybciej, by zamieszanie było możliwie najmniejsze.
   Muszę także przyznać rację w sprawie poetyckości poprzedniej nazwy, gdyż właśnie nią kierowałem się przy tworzeniu. Jednak, wiem doskonale, że zwięzłość jest praktyczniejsza od słownej wyniosłości. Zwłaszcza, gdy rozmyśla się nad rozszerzeniem całej ,,działalności" o formę filmową w jeszcze tym roku. Kto wie więc... Może za jakiś czas Literuwka będzie widniała na booktubie, hah! Pierw muszę jednak zorganizować sprzęt, a sama zmiana ,,imidżu" była elementem przygotowującym fundamenty. Oby się udało :D

   Usuń